ORSZÁGOS SPORTEGÉSZSÉGÜGYI INTÉZET

SPORTKÓRHÁZ – OTT ÁLLUNK A SIKEREK MÖGÖTT!
Telefonszámunk: +36 1 488 61 00
Ügyfélszolgálati email cím: info@osei.hu

Orvos: Dr. Gerencsér Emőke

Rendelési idő:

hétfő, kedd, szerda, péntek: 7.30-13.30

Orvos: Dr. Szilágyi Csilla

Rendelési idő:

kedd: 13.30-16.30
csütörtök: 7.30-13.30

Előjegyzés: nem szükséges                               Telefon: 488-6117

Beutaló: nem szükséges

OSEI 5-ös épület 1. emelet 18.

Intézményünk jogszabályban foglalt feladata a sportolók ellátása. Más beteg esetében - a sürgősség eseteit kivéve - az ellátás a rendelési időben telefonon történt előzetes bejelentkezést követően lehetséges. Időpontot a 488-61-97 telefonszámon vagy a 488-61-00/197 és 328 melléken (a betegfelvételi irodában) kérhetnek. Az egyeztetett időpontot igyekszünk tartani, de várakozásra számítani kell. Amennyiben előzetes telefonos bejelentkezés nélkül veszik igénybe a szakrendelést, úgy hosszú várakozási időre számítsanak (a legtöbb esetben akár 1-2 óra is lehet). Megértésüket köszönjük.

• Szakrendelésünkön fül-orr-gégészeti vizsgálatot, konzíliumot - és szakellátást, góckeresést, műtét előtti kivizsgálást végzünk életkortól függetlenül (gyermek- és felnőtt). Rendelőnk korszerűen felszerelt: operációs mikroszkóp, endoszkóp, kauther.
  • Háziorvos kérésére, vagy allergiás tünetek esetén allergia  vizsgálatot végzünk  (Prick teszt).
  • Krónikus melléküreg betegségek (polipok) kivizsgálása, kezelése, műtét előtti és műtét utáni gondozása.
  • Orr- torok- és orrgarat bakteriológiai vizsgálata minden nap, beleértve az MRSA szűrést is.
  • Orrvérzések végeleges ellátása lehetséges fájdalommentesen electrocoagulálással.
  • Száj-és orrgarati, valamint gégedaganat szűrés.
  • A reflux betegség fül-orr-gégészeti vonatkozásainak kivizsgálása, kezelése, gondozása
  • A fej-nyak területén lévő - bőrgyógyász által véleményezett - kisebb elváltozások kórszövettani mintavétele lehetséges.
  • Végezzük repülők vesztibuláris (szédüléses) vizsgálatát.
  • Lehetőség van / rekedt, köhögő beteg / gyógyszeres inhalációs kezelésére.

Az intézet működési jellege miatt lehetőségünk van a következőkre:
  • Röntgen vizsgálatok azonnal
  • A diagnózishoz szükséges laborvizsgálat egész nap rendelési időben
  • Ultrahang vizsgálatok pár napos előjegyzéssel
  • CT előjegyzés  rövid határidővel
  • Szakorvosi konzíliumok a megjelenés napján

Igény esetén, a páciens kérésére – rendelési idő előtt, vagy után - életmód tanácsadás, különös tekintettel az OTC / vény nélküli / készítményekre és étrendkiegészítőkre.

Megjelenések
Heti Jótanács mozgás
Heti jótanács - mozgás
Heti Jótanács egészség